Liczy się również wnętrze

Troska o zadbany i efektowny wygląd Twojego auta – to nasz chleb powszedni. Wiemy jednak, że oprócz połyskującej karoserii – liczy się również wnętrze. Czyste i zadbane fotele samochodu i dopieszczone plastiki – to więcej radości z użytkowania samochodu.

Lata doświadczeń nauczyły nas, jak należy zadbać o tapicerki Twojego samochodu w sposób najlepszy z możliwych. Główna zasada – którą w tym temacie stosujemy – to zero kompromisów. Środki do czyszczenia i konserwacji wnętrza powinny być najwyższej jakości, dedykowane i sprawdzone przez nas oraz przez producenta samochodu. Do pielęgnacji skórzanych i tekstylnych tapicerek VOLVO stosujemy wyłącznie produkty VOLVO. Pozwala to nie tylko na uzyskanie wspaniałych efektów czyszczenia, ale też daje podstawy do zachowania gwarancji producenta na tapicerki. Warunkiem bowiem zachowania gwarancji na tapicerki w samochodach większości marek jest ich regularna i właściwa konserwacja, dedykowaną chemią. Konserwację tapicerek skórzanych Volvo zaleca min. 4 razy do roku.

Czyszczenie i konserwacja tapicerek powinny  stać się regularnym elementem troski o każdy samochód. Schludny wygląd i czystość skór to też troska o przyjemny zapach w aucie. Brud, który osadza się na fotelach, po kilku latach potrafi nieźle dokuczyć również zapachowo. Auto z zaniedbanym wnętrzem, traci też na wartości przy odsprzedaży. Przesuszone i zapuszczone tapicerki łatwiej uszkodzić.

Usługę konserwacji tapicerek w Nord Auto świadczymy zarówno w serwisie mechanicznym, jak i blacharsko-lakierniczym. Rozważ zlecenie nam czyszczenia i konserwacji wnętrza Twojego auta przy okazji naprawy blacharsko-lakierniczej. Zaoszczędzisz zarówno czas, który musiałbyś przeznaczyć na zakup i przetestowanie dobrej chemii, czas na samo czyszczenie, a też zabezpieczysz się przed uszkodzeniem tapicerki wskutek niewłaściwego dawkowania chemii lub nieumiejętnego jej nakładania.

Z efektów naszej pracy w tym zakresie cieszą się setki naszych klientów. Usługa ta zlecana jest nam praktycznie codziennie, a zespół zajmujący się detailingiem w naszej firmie nie ma sobie równych, w tym co robią. Zapytaj doradcę serwisowego o wycenę usługi konserwacji w Twoim aucie. Polecamy i polecamy się!