Nowo wybudowany serwis blacharsko-lakierniczy o pow. ponad 1000m2

Lakiernik – to nie inaczej jak artysta. Z dumą i pełną odpowiedzialnością możemy ogłosić, że zatrudniamy najlepszych. Talent i doświadczenie naszych lakierników idzie w parze z wyposażeniem naszej lakierni oraz jakością narzędzi którymi wykonujemy naprawy.

Lakierowanie odbywa się w nowoczesnej kabinie lakierniczej renomowanego włoskiego producenta SAIMA MECCANICA. Obróbka pyłowa szlifierska i podkładowanie ręczne są wykonywane w nowej i przestronnej strefie przygotowawczej tej samej włoskiej marki.

Jako lakiernia działająca przy autoryzowanych serwisach marki Volvo, Seat i Volkswagen zapewniamy naprawy lakiernicze zgodne z technologią i zaleceniami producenta. Posiadamy stały dostęp do bieżących informacji technicznych oraz wymóg ciągłego podnoszenia kwalifikacji personelu poprzez udział w szkoleniach zalecanych przez obydwie marki.

W trosce o środowisko naturalne stosujemy najwyższej jakości, nowoczesne lakiery samochodowe na bazie wody. Oprócz standardowych usług lakierniczych i napraw powypadkowych – świadczymy też usługi nakładania powłok polimerowych, zabezpieczających nadwozie oraz odświeżania powłoki lakierniczej.

Kontakt z nami:

Tel: + 48 89 672 31 74