W trakcie wypadku masz 2 sekundy aby przekonać się, jak dobrze wykonano naprawę blacharską Twojego auta. Systemy bezpieczeństwa działają w odpowiedniej kolejności, a jakość wykorzystanych części i zgodność technologii zastosowanej w naprawie z zaleceniami producenta – to podstawa by oczekiwać od auta bezpieczeństwa gwarantowanego logiem producenta.

Naprawy blacharskie w Nord Auto odbywają się z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Wierzymy bowiem, że jakość tych części jest najlepsza.

Stosujemy innowacyjną technologię klejenia elementów blacharskich takich jak dach, czy błotnik tylny – dzięki nowoczesnemu urządzeniu do zgrzewania elementów blacharskich firmy GYSPOT.

Naprawy wykonuje wykwalifikowana załoga z wieloletnim doświadczeniem, na powstałej w 2018 r. hali o największej powierzchni użytkowej w Olsztynie. Dbamy o należyte zabezpieczenie wszystkich elementów pojazdu w trakcie naprawy. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem. W naszej ofercie znajdą też Państwo naprawy metodą SMART.

Kontakt z nami:

Tel: + 48 89 672 31 74