VW Tiguan

Dodaj blasku – polerowanie

Twój samochód utracił swój pierwotny blask i nie prezentuje się już tak atrakcyjnie jak kiedyś? Przywróć mu pierwotny wygląd i połysk. Dobrze wykonana polerka karoserii z woskowaniem nawet w kilkuletnim aucie pozwala uzyskać idealnie gładką karoserię bez mikro zarysowań, w której dosłownie można się przejrzeć. Taki samochód nie tylko lepiej wygląda i  łatwiej się myje, ale też łatwiej się sprzedaje. Dobra kondycja karoserii – to ważny atut samochodu przy jego odsprzedaży.


Zapraszamy Państwa do skorzystania z usługi profesjonalnej polerki karoserii i korekty lakieru z nałożeniem powłoki woskowej w naszym serwisie blacharsko-lakierniczym. Usługę wykonuje doświadczony w detailingu samochodowym personel, z wykorzystaniem profesjonalnej, dedykowanej kosmetyki samochodowej i wysokiej klasy polerki oscylacyjnej. Polerowanie jest usługą wymagającą wielkiej precyzji. Powłoki lakiernicze, zwłaszcza starszych i „zmęczonych” aut można w łatwy sposób uszkodzić, dlatego nie bez znaczenia jest też doświadczenie osoby polerującej.


Zakres usługi i jej poszczególne etapy:

– dokładne mycie ręczne i osuszenie
– szczegółowa ocena stanu powłoki lakierniczej
– glinkowanie pojazdu – usunięcie zabrudzeń z asfaltu, nalotu, owadów
– zabezpieczenie elementów gumowych i uszczelek
– polerowanie wstępne polerką oscylacyjną
– ręczne usunięcie pozostałości pasty polerskiej
– polerowanie wtórne polerką oscylacyjną drobną pastą polerską
– polerowanie ręczne mikrofibrą
– nałożenie wosku samochodowego
– polerowanie finalne, ręczne

Technologiczny czas wykonania usługi – 2 dni robocze. Wycena usługi następuje podczas oględzin pojazdu przez naszego doradcę serwisu blacharsko-lakierniczego. Zakres usługi można rozszerzyć m.in. o pranie tapicerki materiałowej, konserwację i czyszczenie tapicerki skórzanej, renowację plastików, mycie szyb od wewnątrz oraz sprzątanie pojazdu. W zależności od stopnia zużycia lakieru i gabarytów auta cena usługi polerowania z woskowaniem mieści się w przedziale od 800 do 1600 zł brutto.